Tíðindi

Prísurin á Fiskimarknaðinum

8.februar

SlagKg.Kr.Miðal prísurHægsti prísurMinsti prísur
Toskur 164623.814,5036,8637,0036,00
Toskur 268825.597,0037,2037,8036,00
Toskur 34.047132.403,0032,7233,0029,00
Toskur 48.811229.406,5026,0426,9024,00
Toskur 51.13224.186,5021,3722,2021,00
Hýsa 1 MSC1.17928.350,5024,0526,0020,10
Hýsa 2 MSC24.829442.191,9117,8119,7016,80
Hýsa 3 MSC22.658412.398,0918,2018,9017,60
Hýsa 4 MSC1.0646.656,406,267,404,10
Hvítingur1972.285,2011,6011,6011,60
Brosma 3 MSC520,004,004,004,00
Brosma MSC148592,004,004,004,00
Brosma2575,003,003,003,00
Longa 1 MSC20260,0013,0013,0013,00
Longa 2 MSC10130,0013,0013,0013,00
Longa 3 MSC1080,008,008,008,00
Longa 4 MSC1060,006,006,006,00
Longa MSC95760,008,008,008,00
Longa1575,005,005,005,00
Svartkalvi 175036.330,0048,4450,0047,10
Svartkalvi 21.50072.660,0048,4450,0047,10
Svartkalvi 33.750181.650,0048,4450,0047,10
Svartkalvi 41.50072.660,0048,4450,0047,10
Blálonga3006.000,0020,0020,0020,00
Havtaska572.068,3036,2937,0035,90
Kalvi 1504.250,0085,0085,0085,00
Kalvi 4121.080,0090,0090,0090,00
Lýrur10183,0018,3018,3018,30
Skøta15103,506,906,906,90
Skøturavar217,008,508,508,50
Skrubba1582,505,505,505,50
Toskarogn701.330,0019,0019,0019,00
Hýsurogn MSC1152.541,5022,1022,1022,10

 

Myndina eigur Høgni Waag Høgnesen, Toftir