Tíðindi

Prísurin á Fiskamarknaðinum

12. februar

SlagKg.Kr.Miðal prísurHægsti prísurMinsti prísur
Toskur 188429.156,0032,9837,0030,70
Toskur 22.12367.329,6031,7135,2029,70
Toskur 35.187135.024,7026,0328,1023,70
Toskur 43.96595.799,1024,1625,5019,70
Toskur 54658.471,8018,2220,5014,70
Toskur70016.330,0023,3324,7023,10
Hýsa 1 MSC2434.411,8018,1320,1014,00
Hýsa 2 MSC9.317150.113,6616,1118,2013,00
Hýsa 3 MSC6.877111.660,2016,2418,5012,50
Hýsa 4 MSC198363,451,843,90-2,00
Hýsa MSC1050,005,005,005,00
Hvítingur7595.185,906,838,106,80
Upsi 1 MSC5506.277,0011,4112,0011,30
Upsi 2 MSC3.30034.362,0010,4111,0010,30
Upsi 3 MSC5.83057.791,209,9110,509,80
Upsi 4 MSC6605.552,408,419,008,30
Upsi 5 MSC6604.892,407,418,007,30
Upsi MSC1.77515.638,508,819,607,90
Brosma 1 MSC60360,006,006,006,00
Brosma 2 MSC60360,006,006,006,00
Brosma 3 MSC60240,004,004,004,00
Brosma 4 MSC63252,004,004,004,00
Brosma MSC3851.540,004,004,004,00
Longa 1 MSC30390,0013,0013,0013,00
Longa 2 MSC20260,0013,0013,0013,00
Longa 3 MSC30240,008,008,008,00
Longa 4 MSC20120,006,006,006,00
Longa MSC6.83199.460,1014,5615,1014,10
Svartkalvi30011.370,0037,9037,9037,90
Blálonga2.00031.400,0015,7016,9014,50
Kongafiskur 24506.961,5015,4717,0011,90
Kongafiskur 31.80026.046,0014,4716,0010,90
Kongafiskur 47509.352,5012,4714,008,90
Kongafiskur1001.455,0014,5515,0014,10
Havtaska1.10031.380,0028,5331,8028,10
Havtaska 12.50974.099,8029,5333,0027,20
Havtaska 28.664255.440,8029,4833,0027,20
Havtaska 313.520398.944,0029,5133,0027,20
Havtaska 46.551193.092,2029,4833,0027,20
Havtaska 555616.383,2029,4733,0027,20
Steinbítur214,007,007,007,00
Kalvi 4251.860,0074,4075,5070,00
Reyðsprøka 11656.435,0039,0039,0039,00
Reyðsprøka 233012.870,0039,0039,0039,00
Reyðsprøka 3552.145,0039,0039,0039,00
Reyðsprøka6150,0025,0025,0025,00
Tunga27021.843,0080,9080,9080,90
Lýrur1052.394,0022,8022,8022,80
Skøturavar6808.480,0012,4713,0012,10
Skrubba28154,005,505,505,50
Lálla7708.487,0011,0217,108,10
Toskarogn3356.610,0019,7320,0019,70

 

Myndina eigur Høgni Waag Høgnesen, Toftir