Tíðindi

Prísurin á Fiskamarknaðinum

6. februar

SlagKg.Kr.Miðal prísurHægsti prísurMinsti prísur
Toskur 11003.910,0039,1039,1039,10
Toskur 21254.462,5035,7035,7035,70
Toskur 384023.404,0027,8628,7027,10
Toskur 479820.848,8026,1326,3025,60
Toskur 5891.894,0021,2822,0021,00
Toskur, fryst872.175,0025,0025,0025,00
Toskur 5 kg + fryst12.287566.430,6946,1046,1046,10
Toskur 2,5 - 5,0 kg fryst23.693900.334,0038,0038,0038,00
Toskur 1,0 - 2,5 kg fryst14.419459.966,0931,9031,9031,90
Toskur 0,5 - 1,0 kg fryst52512.337,5023,5023,5023,50
Hýsa 1 MSC1222.727,6022,3622,7020,80
Hýsa 2 MSC2.26441.926,0018,5218,8016,50
Hýsa 3 MSC1.11518.848,5016,9017,0015,50
Hýsa 4 MSC2756,702,102,102,10
Hýsa 1,5 kg + fryst MSC4.22592.950,0022,0022,0022,00
Hýsa 0,8 - 1,5 kg fryst MSC40.358605.370,0015,0015,0015,00
Hýsa 0,5 - 0,8 kg fryst MSC29.245372.997,5012,7512,8012,70
Hýsa 0 - 0,5 kg fryst MSC3.04227.378,009,009,009,00
Hvítingur, fryst2.36614.196,006,006,006,00
Upsi 1 MSC1002.010,0020,1020,1020,10
Upsi 2 MSC501.005,0020,1020,1020,10
Upsi 3 MSC25375,0015,0015,0015,00
Upsi, fryst MSC1001.100,0011,0011,0011,00
Upsi 5 kg + fryst MSC2803.080,0011,0011,0011,00
Upsi 2,5 - 5,0 kg fryst MSC2352.585,0011,0011,0011,00
Upsi 0 - 2,5 kg fryst MSC66726,0011,0011,0011,00
Brosma 2 kg + fryst MSC4.23863.570,0015,0015,0015,00
Brosma 1 - 2 kg fryst MSC13.048187.891,2014,4014,4014,40
Brosma 0 - 1 kg fryst MSC2.78236.166,0013,0013,0013,00
Longa MSC1296,008,008,008,00
Longa, fryst MSC58957,0016,5016,5016,50
Longa 4 kg + fryst MSC21.449396.806,5018,5018,5018,50
Longa 2 - 4 kg fryst MSC8.788168.729,5919,2019,2019,20
Longa 0 - 2 kg fryst MSC94818.106,8019,1019,1019,10
Svartkalvi 3-5 kg fryst37316.822,3045,1045,1045,10
Svartkalvi 2-3 kg fryst1.15550.242,5043,5043,5043,50
Svartkalvi 1-2 kg fryst1.34051.188,0038,2038,2038,20
Svartkalvi 0-1 kg fryst461.380,0030,0030,0030,00
Svartkalva høvd, fryst1.02927.885,9027,1027,1027,10
Svartkalva halar, fryst962.112,0022,0022,0022,00
Blálonga, fryst3.65143.812,0012,0012,0012,00
Kongafiskur16,106,106,106,10
Havtaskuhalar, fryst65943.505,3066,0266,2565,80
Liri 3 kg + fryst3924.664,8011,9011,9011,90
Liri 0-3 kg fryst2052.050,0010,0010,0010,00
Lýrur8160,0020,0020,0020,00
Toskarogn40724,0018,1018,1018,10
Blandað rogn10100,0010,0010,0010,00
Skøturavar fryst2.63921.112,008,008,008,00
Toskarogn fryst61318.328,7029,9029,9029,90
Longurogn fryst MSC37523.550,0062,8062,8062,80

 

Myndina eigur Høgni Waag Høgnesen, Toftir