Tíðindi

Prísur á Fiskamarknaðinum

7. februar

SlagKg.Kr.Miðal prísurHægsti prísurMinsti prísur
Toskur 12409.280,0038,6738,8038,40
Toskur 231511.088,0035,2035,2035,20
Toskur 32.38071.636,0030,1030,2029,60
Toskur 46.455168.470,0026,1026,5026,00
Toskur 568014.877,0021,8822,2021,00
Hýsa 1 MSC48011.328,0023,6023,6023,60
Hýsa 2 MSC9.700185.555,0019,1319,5018,80
Hýsa 3 MSC8.080168.380,0020,8421,0020,00
Hýsa 4 MSC3801.426,003,753,903,20
Hvítingur65695,5010,7010,7010,70
Brosma 2 MSC20100,005,005,005,00
Brosma MSC32128,004,004,004,00
Longa 1 MSC28364,0013,0013,0013,00
Longa 2 MSC15195,0013,0013,0013,00
Longa 3 MSC1080,008,008,008,00
Longa 1-2 MSC15195,0013,0013,0013,00
Longa MSC45270,006,006,006,00
Svartkalvi 11686.216,0037,0037,0037,00
Svartkalvi 233612.432,0037,0037,0037,00
Svartkalvi 384031.080,0037,0037,0037,00
Svartkalvi 433612.432,0037,0037,0037,00
Svartkalvi (sek.)5409.720,0018,0018,0018,00
Havtaska25877,5035,1035,1035,10
Skrubba527,505,505,505,50
Toskarogn501.000,0020,0020,0020,00
Hýsurogn MSC60846,0014,1014,1014,10

 

Myndina eigur Høgni Waag Høgnesen, Toftir