Tíðindi

Prísir á Fiskamarknaði Føroya

23. januar

SlagKg.Kr.Miðal prísurHægsti prísurMinsti prísur
Toskur 1953.562,5037,5037,5037,50
Toskur 21053.528,0033,6033,6033,60
Toskur 33509.835,0028,1028,1028,10
Toskur 41.00025.535,0025,5425,7025,50
Toskur 51002.105,0021,0521,2021,00
Hýsa 1 MSC1001.990,0019,9019,9019,90
Hýsa 2 MSC1.75034.325,0019,6119,8019,30
Hýsa 3 MSC2.55046.665,0018,3018,3018,30
Hýsa 4 MSC100380,003,804,003,60
Hvítingur21207,909,909,909,90
Brosma MSC1664,004,004,004,00
Longa MSC21136,506,506,506,50
Steinbítur557,0011,4011,4011,40
Skrubba1055,005,505,505,50
Toskarogn24422,4017,6017,6017,60

Myndaeigari Høgni Waag Høgnesen, Toftir