Tíðindi

Prísurin á Fiskamarknaðinum

9.februar

SlagKg.Kr.Miðal prísurHægsti prísurMinsti prísur
Toskur 155518.315,0033,0033,0033,00
Toskur 254519.347,5035,5035,5035,50
Toskur 33.11590.534,0029,0629,1027,60
Toskur 47.620194.020,0025,4625,7023,90
Toskur 51.14525.533,5022,3022,3022,30
Hýsa 1 MSC1.08526.502,5024,4325,0023,10
Hýsa 2 MSC15.890274.725,0017,2918,4016,60
Hýsa 3 MSC13.940253.219,0018,1618,5017,90
Hýsa 4 MSC7403.584,004,845,803,00
Hvítingur1001.120,0011,2011,2011,20
Upsi MSC520,004,004,004,00
Brosma 2 MSC1050,005,005,005,00
Brosma 3 MSC1040,004,004,004,00
Brosma MSC115460,004,004,004,00
Longa 1 MSC25325,0013,0013,0013,00
Longa 2 MSC1080,008,008,008,00
Longa 3 MSC318,006,006,006,00
Longa 4 MSC28,004,004,004,00
Longa MSC99396,004,004,004,00
Havtaska273,8036,9036,9036,90
Steinbítur215,807,907,907,90
Kalvi 46483,0080,5080,5080,50
Lýrur345,0015,0015,0015,00
Skrubba68374,005,505,505,50
Toskarogn901.629,0018,1018,1018,10
Hýsurogn MSC1002.220,0022,2022,2022,20

 

Myndina eigur Høgni Waag Høgnesen, Toftir