Tíðindi

Fiskaprísir á Fiskimarknaðinum

Tann 25. Januar 2024

SlagKg.Kr.Miðal prísurHægsti prísurMinsti prísur
Toskur 11.65751.390,5631,0236,0028,00
Toskur 28.639235.457,5227,2534,0026,00
Toskur 318.139401.290,6922,1230,0020,00
Toskur 47.182139.233,3119,3925,1014,00
Toskur 54949.445,6019,1220,9010,60
Toskur30300,0010,0010,0010,00
Hýsa 1 MSC41811.807,9028,2528,9025,20
Hýsa 2 MSC7.123180.280,4125,3125,7024,20
Hýsa 3 MSC8.470201.638,5023,8125,1023,20
Hýsa 4 MSC4441.837,204,144,803,20
Hýsa MSC5.20062.220,0011,9712,1011,80
Hvítingur30219,007,307,307,30
Upsi MSC1.56013.416,008,608,608,60
Brosma MSC56252,004,504,504,50
Longa 4 MSC17,007,007,007,00
Longa MSC40280,007,007,007,00
Longa25100,004,004,004,00
Svartkalvi 128510.773,0037,8037,8037,80
Svartkalvi 257021.546,0037,8037,8037,80
Svartkalvi 31.42553.865,0037,8037,8037,80
Svartkalvi 457021.546,0037,8037,8037,80
Svartkalvi40013.240,0033,1033,1033,10
Blálonga2.63039.782,0015,1316,0011,00
Kongafiskur 27.39588.468,0011,9613,2011,40
Kongafiskur 31.13112.399,4010,9612,2010,40
Kongafiskur 41741.559,608,9610,208,40
Kongafiskur1902.040,0010,7411,006,00
Liri2552.550,0010,0010,0010,00
Toskarogn1591.605,9010,1010,1010,10
Livur3060,002,002,002,00
Hýsurogn MSC40360,009,009,009,00

Myndaeigari: Høgni Waag Høgnesen, Toftir