Sóknarformenn og tiltaksmenn

Sóknarformenn og tiltaksmenn í Føroya Fiskimannafelag valskeiðið 1. februar 2012 - 1. februar 2015:

Sumba:

  1. Jón Poulsen, Lopra
  2. Eli Poulsen

 

 

Vágur:

  1. Gunnleif Gudmundsen
  2. Linjohn Kjærbech
  3. Ólavur Sigurðsson

 

Porkeri:

  1. Eyðálvur Holm
  2. Niels Jensen, Vágur
  3. Mortan Bech

  

Fámjin:

Niclas Fredrik Poulsen

 

Froðba:

  1. Elvin Borðá
  2. Marni Olsen
  3. Mannbjørn Joensen, Tvøroyri

 

Hvalba

  1. Gunnar Olsen
  2. Jens Mørk
  3. Høgni Müller

 

Sandvík:

  1. Osvald Nielsen
  2. Sámal Poulsen
  3. Niels Mørk Borgardal

 

Skúvoy:

  1. Tummas Frank Joensen
  2. Thomas J. Thomsen
  3. Birgir Thomsen

 

Dalur:

 

Skálavík:

  1. Eyðstein Dalsgaard

 

Sandur:

  1. Sniálvur Røvilsberg, Skopun
  2. Hallur Sólsker

 

Skopun:

  1. Mads K. Winther Olsen
  2. Johan Marius Leo

 

Sandavágur:

  1. Jóan Jakku Magnussen
  2. Jógvan Magnus Andreasen

 

Miðvágur:

  1. Sólberg Olsen
  2. Eyðun Ellingsgaard
  3. Tony Olsen

 

Sørvágur:

  1. Finn Nielsen
  2. Mikkjal Simonsen
  3. Pauli Bo Petersen

 

Hestur:

Óli Joensen

 

Nólsoy:

Marnar á Skúr

 

Tórshavn:

  1. Hans Vilhelm Danielsen, Millum Gilja 31, Hoyvík
  2. Jeffri Justinussen, Krosslíð 3, Tórshavn

 

Vestmanna:

  1. Jákup Thomsen
  2. Øssur Christiansen

 

Kvívík:

  1. Herluf Müller
  2. Bárður Isaksen

 

Kollafjørður:

  1. Heðin Hansen
  2.  

Hósvík:

  1. Hans J. Djurhuus
    1. Tom Djurhuus

 

Hvalvík:

  1. Jákup Egholm, Streymnes
  2. Tummas Jacobsen

 

Haldarsvík:

  1. Einar Hansen, Langasandur
  2. Jonn Hansen, Langasandur

 

Eiði:

  1. Jákup Eli Ejdesgaard
  2. Jørmund Ellingsgaard

 

Sunda sókn:

  1. Rógvi Dam, Norðskála
  2. Elmar Petersen, Oyri
  3. Hilmar Samuelsen, Oyrarbakki

 

Sjóvar sókn:

  1. Jan Højgaard, Strendur
  2. Petur Mohr Jacobsen, Strendur
  3. Sólfríður Berthelsen, Innan Glyvur

 

Skála:

  1. Casper Vendelbo Christensen
  2. Poul Andreas Hansen

Knút Johannesen

 

Funningur:                  

Jógvan Johannesen                          

 

Gjógv:

Erling Joensen

 

Runavík

  1. Eyðun Ó. Danielsen, Rituvík
  2. Jack Højgaard
  3. Sven Hansen, Glyvrar

 

Nes sókn:

  1. Rúni í Hjøllum, Toftir
  2. Janus Fossdalsá
  3. Henry Mohr, Toftir

 

Gøta:

  1. Hargarð Tvørfoss, Norðragøta
  2. Hjørleif Hansen, Syðrugøta
  3. Hans Nesá, Norðragøta
     

Leirvík:

  1. Randal Nybo
  2. Henry á Reynatrøð
  3. Rasmus Petur Tróndheim

 

Fuglafjørður:

  1. Mortan Berjastein
  2. Alexander Abrahamsen
  3. George Berjastein

 

Oyndarfjørður:

  

Kalsoy:

  1. Markus í Nornastovu, Mikladalur

 

Kunoy:

  1. Fróði Joensen, Haraldssund
  2. Pól Rasmussen
  3. William Dam

 

Klaksvík:

Sørin Birgir Sørensen

Thom Jóhan Djurhuus, Ánirnar

 

Norðdepli:

  1. Poul Fuglø, Norðdepil
  2. Jóannes Sivertsen, Hvannasund
  3. Birgir Poulsen, Hvannasund

 

Viðareiði:

  1. Benjamin Matras Absalonsen
  2. Svenning Sørensen
  3. Jákup Absalonsen

 

Svínoy:

Petur E. Danielsen

Føroya Fiskimannafelag

Endamál felagsins er at fáa fiskimenn og sjófólk at standa saman í felagsskapi til at bøta um kor síni og at starvast fyri øllum, ið kann vera fiskivinnu og sjófólki til frama.

Upplatingartíðir: Mánadag til fríggjadag 8 - 15.

Bryggjubakki 14-17. Telefon 356 000.

E-postur: info@fiskimannafelag.fo

Títt virkna fakfelag

Facebook 

Nýggjastu myndirnar á Flickr